Viralife
Hakkında

Kurulduğumuz günden bu yana bölgemizin her yerinden farklı müşterilerle çalıştık. Sıra dışı hizmet, tecrübeli ve sevecen çalışanlara sahip olmaktan geçer; ekibimizi oluştururken en iyi profesyonelleri seçmeye özen göstermemizin sebebi de bu. Tüm projelerimizi en doğru yöntemleri kullanarak tam vaktinde tamamlıyor, müşterilerimizle kalıcı bir ilişki oluşturmak için olağan dışı çaba sarf ediyoruz.

Hızlı, dürüst ve etkin çalışan Viralife, birçok kişinin tanıyıp saygı duyduğu bir marka olmayı başardı. Ekibimiz, müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayan beceri ve tecrübesiyle her işin üstesinden geliyor. Tek isteğimiz müşterilerimizin yapılan işten memnun kalması. Bu nedenle her projenin başından sonuna kadar iletişim kanallarını açık tutmayı ihmal etmiyoruz.

Kurucu Ortak

Viralife olarak sektöre adım attığımız günden beri yakaladığımız büyüme ve gelişimin büyük kısmını olağanüstü ekibimize borçluyuz. Kendilerine özgü deneyim ve becerileriyle artan başarımıza yaptıkları katkıdan dolayı bütün çalışanlarımıza teşekkür borçluyuz.

Ömer Yaşar EROĞLU

viralife 004.jpg

MÜŞTERİLERİMİZ NE DÜŞÜNÜYOR?

Doclauren

Customer

Mr Omer went above and beyond for his customer service. He was an excellent communicator and sent me pics throughout the process. I had some apprehension ordering furniture from overseas, but he did not disappoint. The time frame, communication, packaging and shipping were spot on. The table is solid and sturdy and is gorgeous in my dining room, an absolute piece of art. I am so pleased with this purchase!